Kur beidzas Zemgales līdzenums un Kurzeme vēl nav sākusies, divu pilskalnu pakājē atrodas Dobeskalnu vīna darītava. Šajā vīna darītavā es, Arnis Lignickis, esmu vīndaris un kopā ar ģimeni piedāvājam tikai labākos darinājumus.

Vīni tiek darināti no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām, kuru garša un aromāts ir notverts un saglabāts katrā vīna pudelē. Saimniecībā audzējam dažādas ogas un augļus 6ha platībā.

Vīnus pagatavojam tikai no labākajiem augļiem un ogām, kuras rūpīgi atlasam no ievāktās ražas.

Raudzēšanai un uzglabāšanai tiek nodrošināti nemainīgi apstākļi un temperatūra gan ziemā, gan vasarā. Šādi tiek panākts, lai vīni ilgstoši uzglabātos nepasliktinot kvalitāti, kā arī dabīgi dzidrinātos bez palīgvielām.

Uzraudzība, kontrole un mērījumi katrā, kvalitātes nodrošināšanai, svarīgā posmā ir garantija mūsu piedāvatajai produkcijai.

Pildīšana tiek veikta drošos apstākļos, izvairoties no jebkādām nejaušībām, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt produkta kvalitāti.

Katra dzēriena pudele ir rotāta ar kādu no Swarovski kristāliem, nododot mazliet dvēseles mirdzuma no mūsu rokām jūsu acīs.

Tālrunis: 29356466
dobeskalni@gmail.com
"Dobeskalni"
Vītiņu pagasts, Dobeles novads, LV-3721